M-CORE

SR

Motion Core M-CORE SR

M-Core SR işitme cihazlarının sahip olduğu şarj edilebilir lityum-ion piller sayesinde güç konusunda sorun yaşamazsınız. M-Core SR’nin taşınabilir şarj ünitesi, hareket halindeyken kullanılabilir ve  4 güne kadar kablodan, prizden bağımsız kullanım özgürlüğü sağlar. Böylece şehirden uzak hafta sonu tatillerinde  M-Core SR işitme cihazlarınıza güvenebilirsiniz.

DETAYLAR

  • Çevrenizdeki ses durumuna otomatik olarak adapte olur
  • Yenilikçi tasarımına ek olarak pratik ve kolay kullanım
  • Taşınabilir şarj ünitesi sayesinde kullanım özgürlüğü sunar 

     

      Renk Seçeneği
      5 Adet

Önem verdiklerinizi her yerde duyun

Sizi güvende tutacak duyularınıza güvendiğinizde – her durumda net bir şekilde işitmek bir zorunluluktur. M-CORE R işitme cihazları kanıtlanmış Motion Core teknolojisini kullanır. Böylece, önem verdiklerinizi her zaman duyabilirsiniz. Dayanıklı, pratik ve kullanışlı olmak için üretildiler – şarj edilebilirlik seçeneği ile her durumda Rexton’a güvenebilirsiniz.

Dahili hareket sensörü

Motion Core teknolojisi, işitme durumunuzu daha da doğru bir şekilde belirlemek için hareketinizi algılayan dahili bir gerçek zamanlı hareket sensörüne sahiptir.

Şarj edilebilir

M-Core R ve SR, tek bir şarjla tüm gün çalışabilen şarj edilebilir lityum-ion çeşitleri içerir. M-Core SR şarj ünitesi, 4 güne kadar kullanım özgürlüğü için hareket halindeyken kullanım imkanı sunar.

5 renk kombinasyonundan dilediğinizi seçin